http://iran-backlink.com/wp-content/uploads/2021/03/headcat.png
سفارش سئو

انشا نوجوانی پایه نهم صفحه 81

انشا نوجوانی پایه نهم صفحه 81

انشا با موضوع نوجوانی درس ششم صفحه 81 پایه نهم

 

انشا نوجوانی پایه نهم صفحه 81

 

مهارت های نوشتاری نهم صفحه 81 با موضوع نوجوانی

از وقتی که به دنیا می آیم تا وقتی که پیر می شویم و قرار است کم کم بار سفر از این دنیا ببندیم با فراز و نشیب های زیادی روبه رو می شویم و دوره های سنی مختلفی را سپری می کنیم اما چیزی که ما باید یاد بگیریم این است که از تمام لحظات عمر خود نهایت استفاده را ببریم.

دوران کودکی، جوانی و نوجوانی به زودی سپری می شود و نباید بگذاریم عمرمان به سادگی بگذرد بدون اینکه کار مفیدی برای خود و اطرافمان انجام داده ایم.

اما دوره ای که در کل طول عمر انسان مهم است دوره نوجوانی است، دوره ای که ما در آن به سر می بریم و پر از ابهامات، شوق و شورها، آرزو ها و شیطنت ها است، دوره ی قبل از جوانی به نظر من انسان در دوران نوجوانی می تواند مهم ترین تصمیمات عمر خود را بگیرد و تصمیم هایی درست تر است که بر روی احساسات و نشات گرفته است عاطفه نباشد.

تصمیمات بزرگ زندگی مانند انتخاب رشته، پیدا کردن استعداد و انتخاب عقاید دینی از مهمترین تصمیماتی است که نیاز به تحقیق و بررسی دارد و باید بر اساس عقل و متطق گرفته شود، اما من فکر می کنم که انسان در این سن هنوز کامل رشد پیدا نکرده است و نیاز به مشورت ها و یاری گرفتن از دلسوزان مانند پدر و مادر در امور مهم زندگی است.

در کل کاش می شد همیشه نوجوان ماند زیرا از هر موقع بیشتر حس و حال زندگی وجود دارد، بهترین حالات جسمی و روحی انسان در این دوران وجود دارد و کوچکترین تصمیم بد یا خوب می تواند مسیر زندگی ما را در این دوران به جهت های مختلف ببرد.

من نوجوانی را دوس دارم ولی همانطور که می دانیم هیچکس در این سن و سال نمانده است پس تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که از این دوران نهایت لذت و استفاده را ببرم تا در آینده نیز برای از دست دادن این دوران رنج نکشم.

انشا با مقدمه و نتیجه درباره نوجوانی

انشا در رابطه با نوجوانی بنویسید صفحه 81 نگارش نهم

 

حتما بخوانید ...   به کمک یک قرقره ثابت یک قرقره متحرک یک وزنه معین و یک نیروسنج

توجه     توجه     توجه

این مطلب کاملا اختصاصی بوده و هرگونه کپی برداری از آن در سایت ها و وبلاگ ها به هرنحوی از نظر ما اشکال دارد و حرام است.

استفاده و کپی از این مطلب برای مدرسه ، مکان ها و کلاس های آموزشی هیچ مانعی ندارد و دانش آموزان عزیز می توانند استفاده کنند.

درباره ی admin

مسعود عسگری نزدیک به 8 سال است که در حوزه ی اینترنت فعالیت میکنم. علایق بنده : وبمستری سئو توسعه وب طراحی سایت برنامه نویسی و نویسندگی وب سایت

همچنین ببینید

لوگو مرجع انشا

جواب باهم بیندیشیم صفحه 20و21 شیمی یازدهم_بخش اول

21 1 در این نوشته پاسخ پرسش‌های “الف و ب و پ” را می‌خوانید.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + سه =