http://iran-backlink.com/wp-content/uploads/2021/03/headcat.png
سفارش سئو

گفت و گو کنید علوم نهم درباره دلیل باز شدن زود هنگام شکوفه های درختان در زمستان

گفت و گو کنید علوم نهم درباره دلیل باز شدن زود هنگام شکوفه های درختان در زمستان

باز شدن زود هنگام شکوفه های درختان در زمستان یکی از تبعات بر هم خوردن چرخه های طبیعی است

 

درباره دلیل باز شدن زود هنگام شکوفه های درختان در زمستان

گفت و گو درباره دلیل باز شدن زود هنگام شکوفه ها در فصل زمستان

باز شدن زود هنگام شکوفه های درختان در زمستان یکی از تبعات بر هم خوردن چرخه های طبیعی است. درباره این رویداد و عوامل موثر بر آن و نتایج احتمالی آن در کلاس گفت و گو کنید.

پاسخ :

در فصل زمستان به دلیل کاهش بارندگی ها و همچنین بالا رفتن دما ، شکوفه های درختان زودتر باز میشوند و به اصطلاح می گویند که درختان فریب خورده اند.همچنین گرم شدن هوا به دلیل بارش کمتر سبب فریب خوردن درختان میشود. با اینکار شکوفه ها که باز میشوند پس از مدتی دوباره هوا سرد شده و همین عامل باعث میشود که شکوفه ها از بین بروند.در فصل زمستان به دلیل نبود وجود حشرات که بتوانند شکوفه ها را بارور کنند باز هم یکی از عوامل از بین رفتن شکوفه ها در این فصل است. گرم شدن هوا باعث رشد آفت ها و بیماری های درختان نیز می‌شود و در مجموع باعث کاهش تولید محصولات کشاورزی می‌شود.بنابراین هر رفتاری که روی یکی از فعالیت چرخه ها اثر بگذارد سبب میشود که نظم چرخه دیگر به هم بخورد.

گفت و گو کنید صفحه 26 علوم تجربی نهم

درباره عوامل موثر بر باز شدن زود هنگام شکوفه های درختان در زمستان گفت و گو کنید

اخطار :

این مطلب کاملا اختصاصی بوده و هرگونه کپی برداری از آن در سایت ها و وبلاگ ها به هرنحوی از نظر ما اشکال دارد و حرام است. در صورت مشاهده هر گونه انتشار و یا کپی برداری، سریعا مراتب به سایت ساماندهی ارجاع داده میشود و همچنین از طریق سایت گوگل به DMCA Report گزارش داده خواهد شد.

استفاده و کپی از این مطلب برای مدرسه ، مکان ها و کلاس های آموزشی هیچ مانعی ندارد و دانش آموزان عزیز می توانند استفاده کنند.

حتما بخوانید ...   انشا سنجش و مقایسه درباره آسمان و انسان

درباره ی admin

مسعود عسگری نزدیک به 8 سال است که در حوزه ی اینترنت فعالیت میکنم. علایق بنده : وبمستری سئو توسعه وب طراحی سایت برنامه نویسی و نویسندگی وب سایت

همچنین ببینید

لوگو مرجع انشا

جواب باهم بیندیشیم صفحه 20و21 شیمی یازدهم_بخش اول

21 1 در این نوشته پاسخ پرسش‌های “الف و ب و پ” را می‌خوانید.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =