http://iran-backlink.com/wp-content/uploads/2021/03/headcat.png
سفارش سئو

انشا درباره دهه فجر انقلاب اسلامی | انشا درباره 12 بهمن 57

انشا درباره دهه فجر انقلاب اسلامی | انشا درباره 12 بهمن 57

انشا درباره دهه فجر انقلاب اسلامی

انشا با مقدمه و نتیجه درباره دهه فجر

مقدمه: میلیون ها ایرانی در سرتاسر کشور ده روز جشن گرفته اند که به 40 چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 ختم می شود و سلطنت رژیم پهلوی تحت حمایت ایالات متحده را در این کشور متوقف می کند.

تنه انشا: مراسم آغاز یکشنبه در روز 9 : ساعت 33 صبح محلی  زمانی که بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در روز 1 فوریه 1979 از تبعید به خانه بازگشت. در همین حال، مراسم خاصی در مأموریت امام خمینی (ره) در تهران برگزار می شود توسط هزاران نفر از همه جانبه زندگی و همچنین یک میزبان از مقامات ارشد دولتی و نظامی است. همزمان، مراسم ویژه در بیش از 80 مراکز فرهنگی ایرانی در 60 کشور برگزار می شود تا اولین روز دهمین دوره سپیده دم امام خمینی بیش از 14 سال در تبعید، بیشتر در شهر مقدس عراق نجف زندگی می کرد. او همچنین قبل از بازگشت به ایران، در زمان ترکیه و فرانسه به سر می برد. در این روز، امام خمینی (ره) از میلیون ها نفر که در پایتخت تهران از سراسر کشور پیوسته بودند، استقبال کردند. ورود او به اعتراضات مردمی شدید علیه رژیم پهلوی حمایت شده از سوی ایالات متحده را منجر شد که منجر به افتادن آن ده روز بعد شد. روزی که امام خمینی به تهران بازگشت، 10 روز از جشن ها را که بیشتر به عنوان جشن های ده روزه سپیده شناخته می شود، به دست می آورند در 11 فوریه سال جاری، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تظاهرات در سراسر کشور برگزار می شود. در طی 10 روز جشن های طلوع خورشید، ایرانی ها در مراسم و فعالیت های مختلف برای پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می کنند. هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای زیادی توسط طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد. همچنین در سازمان‌ها، ادارات دولتی اقدام به برگزاری سمینارها و همایش‌ها می‌شود. صدا و سیمای ایران نیز غالباً به پخش نماهنگ‌ها و تصاویر مربوط به روزهای مبارزات و تظاهرات می‌پردازد. همچنین جشنواره فجر که بزرگترین جشنواره دولتی فیلم، تئاتر و موسیقی ایران است معمولاً در طول دهه فجر برگزار می‌شود.

نتیجه گیری: در روز 12 بهمن زنگ مدارس به مناسبت سالگرد ورود هواپیمای خمینی به ایران، در ساعت 9 و 33 دقیقه نواخته می‌شود. در روز 22 بهمن، آخرین روز از دهه فجر نیز که به عنوان تعطیل رسمی در تقویم رسمی ایران ثبت شده‌است، راهپیمایی حامیان حکومت ایران در شهرهای مختلف ایران برگزار می‌شود.

انشا درباره 12 بهمن ماه دهه فجر اسلامی

تحقیق درباره دهه فجر انقلاب اسلامی 12 بهمن

 

حتما بخوانید ...   خودت را امتحان کن صفحه 22 پیام های آسمان هشتم

اخطار:

کپی برداری از مطالب در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

درباره ی admin

مسعود عسگری نزدیک به 8 سال است که در حوزه ی اینترنت فعالیت میکنم. علایق بنده : وبمستری سئو توسعه وب طراحی سایت برنامه نویسی و نویسندگی وب سایت

همچنین ببینید

لوگو مرجع انشا

جواب باهم بیندیشیم صفحه 20و21 شیمی یازدهم_بخش اول

21 1 در این نوشته پاسخ پرسش‌های “الف و ب و پ” را می‌خوانید.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =