انشا درباره صدای زنگ اخر مدرسه

انشا درباره صدای زنگ اخر مدرسه

انشا درباره صدای زنگ اخر مدرسه

انشا با مقدمه و نتیجه درباره صدای زنگ اخر مدرسه پایه هفتم

مقدمه: مدرسه از آن جاهایی است که آخرش همیشه خسته کننده است و همه لحظه شماری می کنند برای تمام شدنش، خب درست است که چیزهای زیادی را یاد می گیریم ولی خب اینقدر کلاس های ما ایرانی ها خسته کننده و تکراری شده است که فکر نکنم بازده زیادی داشته باشد و بعضی وقتها معم می آید و می گوید از روی فلان چیز بخوانید و بروید به همین راحتی، زنگ های اول و دوم و سوم خیلی با هم فرق ندارند ولی هر زنگ تفریح که می خورد یکم آدم احساس آرامش بیشتری پیدا می کند که به زنگ آخر نزدیک شده است.

تنه انشا: زنگ آخرها همیشه خاطراتی را به همراه داشته اند، بعضی وقتها وقتی پنج دقیقه هم زنگ آخر زودتر می خورد انگار به ما یک جایزه بزرگ داده اند، این اتفاق وقتی بچه تر بودیم بیشتر می چسبید اما الان هم خالی از لطف نیست، فکر کنم صدای خوردن زنگ آخر مدرسه از بهترین صداهای دوران کودکی بود وقتی زنگ می خورد همه بچه ها بدون معطلی با سرعت بالا حمله ور می شدند روبه درهای خروجی انگار از قبل اینکه زنگ بخورد وسایلمان را جمع کرده بودیم، بند کفش ها محکم بود، بند کیف هم به دست فقط می خواستیم حمله کنیم، جلو در هم که ماشالا مامان و بابا ها و سرویس های مدرسه فراوان وجود دارند، اما من از آن دسته افرادی بودم که همیشه پیدا تا مدرسه و تنهایی گز می کردم، صدای زنگ آخر بعض وقت ها هم ترسناک و هولناک بود، این برای مواقعی بود که در طول روز با یک نفر دعوا کرده ای و او به تو وعده زنگ آخر را داده است که زنگ آخر وایسا حسابت را برسم، در این مواقع همیشه از زیر دست فرار می کردیم و می خواستیم به نحوی آن طرف ما را نبیند و برویم خانه و خداروشکر همیشه هم به نوعی به خیر می گذشت، بزگتر که شدیم و به این سن که رسیدیم به ما یاد دادند اگر زنگ می خورد خیلی آرام تر هم می شود با این قضیه برخورد کرد، حالا کجا می خواهی بروی؟ هرجا بری هم بروی باز فردا می خواهی بیایی سر همین کلاس، خلاصه همه با صدای زنگ آخر خاطره ها داریم و بارها و بارها آن را شنیده ایم، راستش امرزو هم مثل تمام روزهای دیگر منتظر شنیدن صدای زنگ آخر مدرسه هستم چون خانه کلی کار دارم که باید انجام بدهم و خسته تر از همیشه هم هستم.امیدوارم صدای زنگ آخرهای مدرسه برای همه زنگ اول زندگی شیرینتر باشد.

نتیجه گیری: ما روز به روز بزرگتر میشویم و ممکن است گه گاهی یاد خاطرت خودمان در دوران مدرسه بیفتیم. مدرسه یکی از مراحل شیرین زندگی است با آن همه سختی و آسونیش.قدر خود را بدانیم.

انشا صفحه 73 نگارش پایه هفتم درباره زنگ اخر

صدای زنگ اخر مدرسه نگارش پایه هفتم

اخطار :

این مطلب کاملا اختصاصی بوده و هرگونه کپی برداری از آن در سایت ها و وبلاگ ها به هرنحوی از نظر ما اشکال دارد و حرام است. در صورت مشاهده هر گونه انتشار و یا کپی برداری، سریعا مراتب به سایت ساماندهی ارجاع داده میشود و همچنین از طریق سایت گوگل به DMCA Report گزارش داده خواهد شد.

استفاده و کپی از این مطلب برای مدرسه ، مکان ها و کلاس های آموزشی هیچ مانعی ندارد و دانش آموزان عزیز می توانند استفاده کنند.

حتما بخوانید ...   فعالیت صفحه 27 مطالعات اجتماعی پنجم

درباره ی admin

نزدیک به 8 سال است که در حوزه ی اینترنت فعالیت میکنم. علایق بنده : وبمستری سئو توسعه وب طراحی سایت برنامه نویسی و نویسندگی وب سایت

همچنین ببینید

لوگو مرجع انشا

جواب باهم بیندیشیم صفحه 20و21 شیمی یازدهم_بخش دوم

در این نوشته پاسخ پرسش‌های “ت و ث” را می‌خوانید. برای مشاهده بخش اول(پاسخ پرسش‌های …

2 دیدگاه

  1. ممنونم از این اعضای فوق العاده

  2. بعد نبود
    زیاد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 2 =