http://iran-backlink.com/wp-content/uploads/2021/03/headcat.png
سفارش سئو

انشا صدای وزش باد پاییزی صفحه 37 نگارش پنجم

انشا صدای وزش باد پاییزی صفحه 37 نگارش پنجم

احساس خود را از شنیدن صدای وزش باد پاییزی بنویسید نگارش پنجم

انشا صدای وزش باد پاییزی صفحه 37 نگارش پنجم

انشا درباره صفحه 37 نگارش پنجم باد پاییزی

آخرین روز را از فصل تابستان سپری می شد و فردا اول مهرماه و اول فصل پاییز است. پاییز که درختان در آن لباس زرد رنگ بر تن دارند. شب را سپری کردم و بر روی تخت خوابم دراز کشیدم و به خواب رفتم. کمی بعد متوجه شدم هوا گرم است و بیدار شدم پنجره را باز کردم. هیچ صدایی نمی آمد و راحت تا اوایل صبح خوابیدم.

حالت خواب و بیدار بودم که صدای تق تق می آمد اول اهمیت ندادم و خوابم را ادامه دادم اما صدا زیادتر شد. فکر کردم مادرم من را برای رفتن به مدرسه بیدار می کند اما یک چشمی بیرون را نگاه کردم دیدم هوا هنوز آنقدر روشن نشده و با صدای بلند گفتم لطفا بزارید بخوابم هنوز برای مدرسه زود است.

کمی گذشت و باز هم تق تق پنجره می آمد. عصبانی شدم و گفتم فایده ندارد بیدار شدم. چشمم به پنجره ای که دیشب باز کرده بودم خورد و متوجه شدم تق تق کار پنجره بوده. به نزدیک پنجره رفتم باد ملایمی می آمد. آری این اولین باد از اولین روز فصل پاییز اس. اغراق هم نکنم بادی بوی خوبی را همراه خود آورده بود. سرم را از پنجره بیرون بردم که باد به سر و صورتم بخورد و خواب از سرم بپرد. دیگر خوابم نمیامد صندلی را آوردم و در کنار پنجره نشستم تا صبح شود. عجب باد ارام و ملایمی می آمد. صدای باد واقعا آرامش بخش بود آن هم باد پاییزی. ین صدای وزش باد اولین روز از فصل پاییز بود که بیدارم کرد.

احساس خود را از شنیدن صدای وزش باد پاییزی بنویسید

انشا صفحه 37 درس 6 نگارش پنجم

 

حتما بخوانید ...   فعالیت های نوشتاری صفحه 56 فارسی پایه هفتم

گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

اخطار:

کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

درباره ی admin

مسعود عسگری نزدیک به 8 سال است که در حوزه ی اینترنت فعالیت میکنم. علایق بنده : وبمستری سئو توسعه وب طراحی سایت برنامه نویسی و نویسندگی وب سایت

همچنین ببینید

لوگو مرجع انشا

جواب باهم بیندیشیم صفحه 20و21 شیمی یازدهم_بخش اول

21 1 در این نوشته پاسخ پرسش‌های “الف و ب و پ” را می‌خوانید.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − سه =