http://iran-backlink.com/wp-content/uploads/2021/03/headcat.png
سفارش سئو

عاقبت فرار از مدرسه مهارت های نوشتاری نهم

عاقبت فرار از مدرسه مهارت های نوشتاری نهم

عاقبت فرار از مدرسه مهارت های نوشتاری نهم

موضوع انشا : عاقبت فرار از مدرسه صفحه 81 مهارت های نوشتاری نهم

مقدمه: کمتر کسی پیدا می شود که از بازی کردن و بازیگوشی های کودکی و نوجوانی خسته شود و عاشق مدرسه رفتن باشد، چرا خودم هم بعضی اوقات در تابستان وقتی حوصله ام سر می رفت دلم برای زورهای مدرسه تنگ می شد و دوست داشتم مدرسه دوباره باز شود اما وقتی مدرسه ها باز می شود و بعد از گذشت چند هفته کم کم بعضی وقتا مدرسه هم برایت خسته کننده می شود و همین هم باعث می شود دست به کارهای عجیب غریب بزنی مثل فرار از مدرسه.

تنه انشا: همیشه بچه ها به خاطر ترس از تنبیه پدر و مادر برای فرار از مدرسه این کار را انجام نمی دهند ولی خیلی کیف می داد وقتی یه درس سختی داریم یا امتحان داشتیم می شد از مدرسه فرار کرد ولی حیف که نمی شد، وقتی بچه تر بودم یک بار این کار را انجام دادم برای هفت پشتم بس است، یادم است یک روز سر زنگ ریاضی تمرین هایم را انجام نداده بودم و از آنجایی که معلم ما کتاب همه بچه ها را نگاه می کرد و برای هر کدام تنبیه در نظر می گرفت خیلی ترسیده بودم چون بار قبل هم انجام نداده بودم دیگر فرصت اشتباه نداشتم قبل از اینکه معلم به کتاب من برسد و بخواهد تمرین های من را ببیند یک فکر به سرم زد و گفتم بزار اجازه بگیرم و برم آبخوری شاید فراموش کند تمرین هایم را ببیند وقتی از درب کلاس بیرون رفتم و وارد حیاط مدرسه شدم با درب باز شده ی مدرسه مواجه شدم از آنجایی که خانه ما بسیار نزدیک به مدرسه بود یهو به سرم زد به خانه برم من همه فلنگ را بستم و به خانه رفتم، مادر از آنجا که قیافه پریشان و مضطرب من را دیده بود در ابتدا از من سوال نپرسید بعد گفت چه شده است من کاری با تو ندارم فقط بگو چرا الان به خانه آمده ای؟، من هم کل ماجرا را برایش تعریف کردم و او من را بخشید ولی روز بعد که به مدرسه رفتم معلم من گفت نیازی به فرار نبود تو تنبیه میشوی و باید چند بار از روی تمرین ها با جواب درست بنویسی تا دیگر از مدرسه فرار نکنی و آن شب یک کتک حسابی هم از پدر خوردم که از مدرسه فرار کرده بود.

نتیجه گیری: علم بهتر از ثروت است و این علم است که باعث پیشرفت انسان می شود. دانش و تحصیل همیشه به انسان ها کمک کرده اند و راهنمای آنها بوده است. و این جمله خیلی قشنگ است : چنین گفت پیغمبر راستگوی    زگهواره تا گور دانش بجوی

انشا درباره عاقبت فرار از مدرسه صفحه 81 پایه نهم

انشاهای صفحه 81 مهارت های نوشتاری نهم

اخطار:

کپی برداری از مطالب در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

حتما بخوانید ...   انشا هدف زندگی صفحه 81 نگارش نهم

درباره ی admin

مسعود عسگری نزدیک به 8 سال است که در حوزه ی اینترنت فعالیت میکنم. علایق بنده : وبمستری سئو توسعه وب طراحی سایت برنامه نویسی و نویسندگی وب سایت

همچنین ببینید

لوگو مرجع انشا

جواب باهم بیندیشیم صفحه 20و21 شیمی یازدهم_بخش اول

21 1 در این نوشته پاسخ پرسش‌های “الف و ب و پ” را می‌خوانید.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 8 =